niedziela, 15 lipca 2012

San Diego Comic-Con #4

Kolejna baśń w telewizji, tym razem padło na Alicję z Krainy Czarów. Nie chodzi jednak o klasykę Carrolla tylko komiks. W każdym razie może być interesująca jeśli do czegoś dojdzie. Chciałbym żeby ten serial wylądował na Starz.


Wpadki z planu Community! Nie mam pojęcia skąd się to wzięła czy z San Diego czy jest już dostępne od dłuższego czasu w każdym bądź razie warto zobaczyć. Rapująca Annie dała mi więcej śmiechu niż cały odcinek Anger Management. Polecam!A co na panelu? Nowy showrunner zapewnia, że to wciąż będzie ten sam serial, ostatni rok w Greendayle, coś się ruszy w wątku Britta/Troy, jest szansa na nową animacje, pojawi się chata Pierca, a bohaterowie udadzą się na konwent fanów Inspectora Spacetime. Wcześniej natomiast pojawiła się informacja, że poznamy ojca Jeffa. Smakowicie to wszystko wygląda.


Macie dość zombie? Jeśli nawet to i tak warto obejrzeć krótki filmik od Nerd HQ. Zachary Levi, Adam Baldwin, Joel Moore, Jason Biggs, Aly Michalka, Lyndsey Fonseca, Nathan Fillion, Alan Tudyk (i niespodzianka na koniec), stada zombie w cospleyowych kostiumach, masa zabijania, żartów i śmiechu. Gorąco polecam wszystkim!


EPICKA zapowiedź nowego Spartacusa. Krew, spektakularne bitwy, krew, równie emocjonujące mniejsze potyczki, krew, walka o wolność, krew, podniosłe mowy i jeszcze więcej krwi. Wiedziałem, że będę zadowolony, ale nie sądziłem że tak wzrośnie już zresztą wysoka niecierpliwość względem nowej serii. Ja już chcę! W linku prócz samego zwiastuna, trochę zdjęć i informacje z panelu m.in. o zmianach, finale, przyszłych i przeszłych zgonach. Coś czuje, że widok  ukrzyżowanych niewolników wzdłuż Via Appia na długo zapamiętam.


Cieszą pozytywne opinie o Looper. Jest szansa, że w tym roku dostaniemy nowe oryginalne sci-fi. Podobnie ma być z Elysium. Mówi się, że to Dystrykt 9 na sterydach. Obowiązkowy film. Twórcy Resident Evil i Underworld żartują o crossoverze tych dwóch marek. Może jakiś komiks? A propo komiksów - Item 47 zapowiada się nader interesująca. Szkoda tylko, że Lizzy Caplan musi występować w czymś takim, a nie być gwiazdą w jakimś filmie. Resident Evil: Damnation wygląda przyzwoicie. W sumie poprzednia animacja mi się podoba więc tą też sprawdzę. Zaś aktorski Resident jest sponsorowany przez słówko "akcja" chyba najwyższy czas sprawdzić pierwsze cztery części. Tutaj można poczytać o nowej Pamięci absolutnej, ale nic ciekawego. Samym filmem też się jakoś nie jaram. Coraz ciekawiej za to wygląda Ralph Demolka. Oby było równie dobre co Scott Pilgrim. Co mnie trochę dziwi opinie o nowym Dredzie są pozytywne, a recenzje filmu w większości kończą się wysoką oceną. Podobno jeśli film zarobi wystarczająco dużo pieniędzy może skończyć się na trylogii (pomysł już jest). W linku widowiskowy i krwawy fragment.


Nowy plakat The Dark Knight Rises. Całkiem klimatyczny. Piwo dlatego, który wymyślił postać Batmana stworzoną z nietoperzy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz